Dünyanın en ünlü modellerinden biri olan Candice Swanepoel, uzan zamandır Victoria’s Secret’ın en ünlü yüzlerinden biri olarak dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Dünyaca ünlü model düzgün fiziği ve başarısı ile dikkat çekerken son zamanlarda da defilelerde yer almamaya başladığı da gündeme gelmişti. Zira ünlü model Secret’ın yeni serisinde de podyumda yer almayınca acaba mesleği bırakacak mı sorularıyla gündeme geldi. Özellikle son dönemde pek fazla podyumlarda yer almayan ünlü ismin bir süre sonra neden podyumlarda yer almadığını da ortaya çıkardı. Zira ünlü isim birkaç aylık hamile olduğunu sosyal medya hesaplarından duyurmuştu.  

Instagram ünlüler
Candice Swanepoel Instagram

Bir süredir hamile olan ve bu nedenle defilelere biraz ara veren ünlü isim sonunda karnı burnunda halini de Instagram hesabından paylaştı. Hamilelik döneminde kilo almadığı gözlenen ve paylaşımı büyük beğeni toplayan dünyaca ünlü model ayrıca son paylaşımında bir başka gerçeği de açıkladı. Takipçilerin uzunca bir süredir merak ettikleri bir konu hakkında daha bilgi veren ünlü isim bebeğinin cinsiyetini de açıkladı. Erkek bir bebeği olacağını açıklayan ünlü ismin ne zaman podyumlara döneceği konusunda da takipçilerden gelen sorular şuan için yanıtsız kaldı. Fakat Candice Swanepoel bu arayı uzun tutmayacağını da paylaşımlarıyla gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Vergi Sistemine Instagram’da Dahil Olacak başlıklı makalemizde Instagram gelirleri, Instagram reklamlarına vergi ve Sosyal medya reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.