Moda alanına dünyada birçok önemli firma olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu firmalar arasında öyle bir tanesi var ki sadece ürünleriyle değil ürünlerinin tanıtımını yapan mankenleriyle de dünyanın en popüler markalarından biri halin gelmeyi başarmış Victoria’s Secret. Ürünlerine nazaran defilelerinde kullandığı modelleriyle dünyanın gündemine oturan firma özellikle yılbaşı defileleriyle de meşhur olarak biliniyor. Sadece kendi ürünlerinin tanıtımı için aynı isimli bir model grubu kuran marka bu senede yılbaşı öncesi defilesiyle büyük merak konusu olmuştu.

Instagram ünlüler
Candice Swanepoel Instagram

Yılbaşı öncesinde hazırlanan çalışma için birçok model hazırlıklarına şimdiden başladı. Fakat Victoria’s Secret’a bu sene kötü bir haber geldi. Zira markanın en sevilen modellerinden biri olan Candice Swanepoel defileye sadece 5 gün kala rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Yoğun çalışma sürecinde ağır bir nezle geçirdiği öğrenilen genç model hayranlarını da habersiz bırakmadı. Instagram paylaşımıyla hastalığını duyuran ünlü model oksijen tüpü ile çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Defileye sadece beş gün kala böyle bir aksilikle karşılaşan Candice Swanepoel, defileye çıkıp çıkmayacağı konusunda ise bir açıklama yapmadı. Bu haliyle bile büyük beğeni toplayan model ise birçok beğeni mesajları aldı. Yılbaşı defilesi öncesinde yapılacak olan defile için ise ünlü modelin yerini alıp almayacağı bilinmiyor. Fakat ünlü modelin yetişmesi zor gibi gözüküyor.

Bir önceki yazımız olan Kendall Jenner’dan 40 Milyon Kutlaması başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram zirve ve Kendall Jenner hakkında bilgiler verilmektedir.