Türk futbolunun yetiştirdiği başarılı futbolculardan biri olan Caner Erkin uzun süredir top koşturduğu takımı Fenerbahçe’den bu sezon sonu ayrılma kararı almıştı. Takımdan ayrılma kararı ile birlikte gündem olan ünlü isim bir süre hangi takıma gideceği konusunda da tartışmalara neden olmuştu. Kesin olarak Fenerbahçe’den ayrılacağı düşünülen Caner Erkin hakkında sonunda beklenen açıklamada geldi. Başarılı futbolcunun yeni sezonda İnter takımında top koşturacağı kesinleşti.

Instagram ünlüler
Caner Erkin Instagram

Haberin yayılmasının ardından ise ünlü futbolcu da Instagram hesabından bir veda mesajı yayınladı. Instagram hesabından yayınladı veda mesajında Fenerbahçelilere seslenen ünlü futbolcu

“Değerli Fenerbahçeliler,

Yeni ve heyecanlı bir yolculuğa çıkıyorum. Sadece futbol kariyerimi değil, genel olarak tüm hayatımı değiştireceğine ve iyi yönde etkileyeceğine inandığım bu yolculuğun başında, sizlerle sadece fiziki olarak yaşayacağımız ayrılığa ilişkin duygularımı paylaşmak istedim. Benim Fenerbahçe ile ilişkimi ifade eden en iyi kelime tutkudur. Tutkuyla oynadım. Tutkuyla mücadele ettim. Yeri geldi yüreğim, ayaklarımdan daha hızlı koştu. Fenerbahçe’nin kelimelerle tarif edilemeyecek kadar muhteşem taraftarının tribünleri inleten sesi, sadece sahaya çıktığımda değil, bir gün futbolu bıraktığımda bile her zaman gurur ve mutlulukla hatırlanacak bir şarkı haline geldi… Bugüne kadar bana verdiğiniz destek, sahada attığım her adımda varlığınızı daha çok hissetmemi sağladı, sorumluluğumu arttırdı, sevincime üzüntüme yoldaş oldu. Bu camiada yaşadığım her an bende silinmez izler bıraktı… Fenerbahçe ve Fenerbahçelilik benim vazgeçilmezim, öyle de olmaya devam edecek. Bana kattıklarınız için hepinize, tüm taraftarlara, takım arkadaşlarıma ve Fenerbahçe Spor Kulübü’ne yürekten teşekkür ederim. Dileğim, ülkemi ve renklerini taşıdığım Fenerbahçe’yi en iyi şekilde temsil etmek ve genç futbolculara iyi örnek olabilmek. Bu duygu ve düşüncelerle, hepinize en içten sevgilerimi sunuyorum. İyi dilekleriniz, dualarınız bana her zaman güç kattı, güç katacak.” İfadelerini kullandı.

Daha Fazla Oku  Kim Kardashian 43 Milyon Takipçiye Ulaştı