Son yılların en çekişmeli şampiyonluk yarışı bu sezon yaşandı. İki büyük takımın 4.yıldız mücadelesi Beşiktaş’ın da eski başkanı Süleyman Seba sezonunda şampiyon olmak istemesi bu çekişmenin en büyük nedeni oldu. Yaşanan kıyasıya çekişme sonrasında ise son haftalarda yenilgisiz olan sarı kırmızılılar rakiplerinin yenilmesi ile şampiyonluğunu ilan etti. Galatasaray’ın şampiyonluğunu ilan ettiği maç ise Fenerbahçe ile Başakşehir arasında oynanan maç oldu. Büyük bir yıkıma neden olan maçta Fenerbahçe’nin ortaya koyduğu oyun çok eleştirildi. Eleştirilen oyunun yanı sıra son dakikalarda 4 kırmızı kart gören ve beşinci kartı görmeye zorlayan futbolcularda büyük tepki görmeye başladı.

Instagram futbolcular
Caner Erkin

Şampiyonluk yarışında yenik üşen takımı ortaya koydukları oyun için protesto eden birçok taraftarda tepkilerini dile getirmişti. Tüm bu olaylardan sonra ise maçta kırmızı kart gören Caner Erkin şok bir fotoğrafta yer aldı. Arkadaşları ile maç sonrası batak oynamaya giden başarılı futbolcunun oldukça neşeli halleri Instagram üzerinden paylaşılınca taraftarlar adeta ateş püskürdü. Başarılı futbolcu gelen bu tepkilere rağmen ise bir açıklama yapmadı. Kırmızı kart gördüğü ve şampiyonluğu kaçırdığı gece bu şekilde bir eğlence düzenleyen Caner Erkin’e yönetiminde nasıl bir tepki göstereceği merak ediliyor. Zira taraftarın bu duruma çok sinirlendiği ve kampanyalar başlattığı da ortada.

Bir önceki yazımız olan Nefise Karatay’dan Hamilelik Pozu başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Nefise Karatay ve Nefise Karatay hamile hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Ozan Tufan Sosyal Medyada Gündem Oldu