Fenerbahçe’de geçirdiği başarılı sezonlarla beraber son sezon bir türlü teknik direktör ile yıldızı barışmayan milli futbolcu Caner Erkin, tüm bu anlaşmazlıklardan sonra takımdan ayrılma kararı almıştı. Yönetimle beraber ortak olarak alınan karar sonrasında da hemen transfer çalışmaları başlayan milli futbolcunun transfer süreci de çok kısa bir süre içerisinde tamamlanmış ve Caner Erkin daha önce Galatasaraylı futbolcular Melo ve Telles’in transfer edildiği İnter takımına transfer edildi. Kısa süre içerisinde İtalya’ya ulaşan yıldız futbolcu İnter ile ilk hazırlık maçlarına da çıkmaya başladı. Futbol hayatı bir kenara dursun İtalya’ya giden başarılı futbolcunun özel hayatı da son günlerde bir hayli konuşulmaya başlandı.

Instagram ünlüler
Caner Erkin Instagram

Bu noktada da ünlü futbolcu için en çok merak edilen konuların başında Şükran Ovalı ile yaşadığı iddia edilen ilişki oldu. Eski eşi Asena’dan ayrıldıktan sonra adı aşk dedikodularına karışın başarılı futbolcunun son yaptığı Instagram paylaşımı ise sosyal medyada gündem oldu. Zira ünlü futbolcu elinde üç işareti yaptığı bir fotoğrafını paylaşarak “3 gün kaldı (Ş)” ifadelerini kullandı. Ünlü ismin yaptığı bu paylaşım ise sosyal medyada gündem oldu. Ünlü ismin Şükran Ovalı’yı işaret ettiği düşünülen paylaşım için ise başka her hangi bir açıklama yapılmadı.

Bir önceki yazımız olan Facebook Tasarım Değişikliğine Gidiyor başlıklı makalemizde Facebook, Facebook tasarım ve Facebook tasarım değişikliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Facebook Videolu Reklamlarda Hedef Kitle Modeline Geçti