Instagram’da yaptığı cesur paylaşımlar kısa süre içerisinde Cansu Taşkın’ı Instagram’da fenomen haline getirmişti. Son dönemde sadece Instagram fenomenliğiyle kalmayan ünlü isim hem sanal alemde hem de gerçek hayatta ünlü birisi haline geldi. Birçok dizi ve film teklifi alan genç isim son olarak bir sinema filmi teklifini kabul etmiş ve beyaz perdede boy göstermişti. Yeni filminin vizyona girmesini bekleyen fenomen isim bu süreçte yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da hala adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor. Zira ünlü isim daha önce sarı saçlarıyla beraber yeni imaj paylaşımları yapmış oldukça eleştirilmişti.

Instagram ünlüler
Cansu Taşkın Instagram

Tüm bu eleştirilere ise ünlü isim Instagram açıklamasıyla yanıt vermişti. Tüm bunlara ve yaşanan tartışmalara rağmen paylaşımlarına ara vermeden devam eden Cansu Taşkın son paylaşımıyla da bir kez daha tüm dikkatleri üzerinde topladı. “Günaydın” notu ile yapılan paylaşıma oldukça cesur bir poz ekleyen Cansu Taşkın böylelikle takipçilerinin dikkatini çekti. Birçok mesaj alan ve cesareti ile hem beğeni hem de eleştiri alan ünlü isim yine sosyal medyanın konusu olmayı başardı. Hesabını gizli tutmasına rağmen takipçi sayısı sürekli artan Cansu Taşkın’ın gelen eleştirilere rağmen ise durmaya hiç de niyeti yok gibi. Zira ünlü isim bu paylaşımdan sonrada cesur paylaşımlar yapmaya aynen devam etti.

Bir önceki yazımız olan Körfez Köprüsünde Selfie Uyarısı başlıklı makalemizde Körfez Köprüsü, Körfez Köprüsü selfie ve selfie çekimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Işıl Reçber’in Instagram Paylaşımları Gerçeği Ortaya Koydu