Yaptığı cesur paylaşımlarla önce Instagram’ın sonra magazin basının gündemine oturan ünlü isim Cansu Taşkın, ilgi çeken fiziğiyle beraber artık tam anlamıyla Instagram fenomeni olmayı başardı. Instagram’da kazandığı ünü yavaş yavaş real hayatta da göstermeye başladı. Öyle ki geçtiğimiz günlerde ünlü ismin adı dünyaca ünlü futbolcuyla bile anılmaya başlamıştı. İddialara göre Cansu Taşkın dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Ronaldo ile Instagram hesabı üzerinden yazışmaya başlamıştı.

Instagram ünlüler
Cansu Taşkın Instagram

Söz konusu iddialara göre Ronaldo, Cansu Taşkın’a tanışmak istediğini belirten bir mesaj göndermiş ve Cansu Taşkın’ı takip etmeye başlamıştı. Fenomen isim ise kısa süre sonra bu iddiaları doğrulamış ve Ronaldo ile yazışmaya başladığını dile getirmişti. Hatta sadece Instagram hesabı üzerinden değil Cansu Taşkın ile Ronaldo’nun Whatsapp adreslerinden de görüştükleri iddia edilmişti. Olayın üzerinden aylar geçtikten sonra ise Cansu Taşkın’ın bir Instagram paylaşımına bu konuda yeni bir yorum geldi. Ronaldo ile hala konuşup konuşmadığı merak edilen ünlü isim bu soru karşısında ise bir itirafta bulundu. Söz konusu itirafından hala Ronaldo ile konuştuğunu ve diyalog halinde olduğunu belirten Cansu Taşın bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü futbolcunun Cansu Taşkın ile bir araya gelip gelmediği konusunda ise her hangi bir açıklama yapılmadı.

Bir önceki yazımız olan Yeni Düzenlemeler İçin İnternet Sitesi başlıklı makalemizde Hükümet Vaatleri, Reform ve Reform sitesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Cansu Taşkın Sezonu Açan Ünlüler Arasına Girdi