Son dönemde yer aldığı yeni film ile oldukça heyecanlı bir bekleyişe neden olan ve sıkça gündeme gelen Cem Yılmaz, bu özel ve yeni film ile ilgili ufak ipuçlarını Instagram hesabı üzerinden paylaşmaya devam ediyor. Özellikle son günler de yapmış olduğu fotoğraf paylaşımları ile filmden önemli ipuçlarını paylaşıyor ve aynı zamanda filminde ne kadar güzel olacağı hakkında biraz bizlere bilgi vermiş oluyor.

Kısaca Filmden Bahsedecek Olursak

Hem genel olarak film hakkında edindiğimiz bilgiler, hem de Instagram hesabı üzerinden Cem Yılmaz’ın paylaşmış olduğu fotoğraflar, filmin öncelikle özel bir kostüm ve makyaj çalışmaları ile çok daha heyecanlı bir şekilde hazırlandığı bizlere göstermekte. Bu nedenle tarihi açıdan oldukça özel bir şekilde hazırlanmış olan film bizleri bekliyor. Filmin genel konusu ise, Çanakkale Savaşı ile ilgili. O dönem bildiğiniz gibi çok önemli olaylar ve savaşlar yaşanmakta idi. Tabii bu savaşlar da bir çok farklı milletten askerin yer alması da durumu daha farklı bir boyuta, daha önemli bir noktaya taşıyor idi. İşte, bu filmde de genel olarak bu özel ve tarihi olaylar konu edinmekte.

Tabii bu yeni filmin yanı sıra 1 Mayıs içerisinde çekimleri başlayacak olan yeni ve yerli bir yapım filmden de bahsetmiş oluyor Cem Yılmaz. Sizler de Cem Yılmaz’ın profilini ziyaret ederek her iki yeni film hakkında da bilgi edinebilirsiniz fotoğrafları inceleyerek.

Cem Yılmaz Instagram Hesabı

Daha Fazla Oku  Flurry Raporları Apple’ın Zaferini Kanıtladı