Tek kişilik gösterilerinden çok son dönemde sinema filmleriyle anılmaya başlayan Cemm Yılmaz geçtiğimiz sene ardı ardına iki farklı filmde rol almasıyla gündeme gelmişti. Son olarak senaryosunu kendisinin yazdığı “Ali Baba ve 7 Cüceler” adı verilen filmi ile izleyicilerin karşısına geçen ünlü komedyen şimdilerde ise tatil paylaşımlarıyla sosyal medyanın gündemine oturmaya başladı. Zira ünlü isim daha önce tatil görüntüleriyle yazılı basının gündemine oturmuş ve ünlü ismin kilolu hali eleştirilere hedef olmuştu.

Instagram gündem
Cem Yılmaz

Gelen eleştirilere karşı ise Cem Yılmaz oldukça ilgin bir Instagram paylaşımı yaptı. Ünlü isim söz konusu habere konu olmuş olan fotoğrafları üzerinde oynama yaparak kendisini daha da kilolu hale getirdi. Daha sonra düzenlediği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Cem Yılmaz, paylaşımına ayrıca “Ünlü komedyen sevenlerini üzdü ! Aşırı kilo alan komedyen, gözlerden uzak tatil yapıyor.” İfadelerini ekleyen ünlü isim sosyal medyayı da salladı. Söz konusu paylaşım Instagram’da kısa süre içerisinde gündem olurken aynı fotoğraf üzerinden sosyal medya üzerinde yeni capsler yapılmaya başlandı. Bir anda yayılan fotoğraf için ise Cem Yılmaz her hangi başka bir açıklamada bulunmadı. Ünlü ismin tatilden yaptığı paylaşımları ise sosyal medyada daha uzun süre konuşulmaya devam edecek gibi.

Bir önceki yazımız olan Arda Turan’dan Gece Yarısı Duygusal Paylaşım başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve EURO 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Süper Ay Paylaşımları Instagram’ın İlgi Odağı Oldu