Rate this post

Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ın yeni filmi “Pek Yakında” vizyona girdi. Film vizyona girer girmez ise bir takım tartışmalar yaşanmaya başlandı. Bu tartışmalardan en çok dikkati çeken ise sürekli yarış halinde olan ünlü iki isim arasında. Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar arasında ortaya çıkan bu tartışmada bu sefer ilk davranan Şahan Gökbakar oldu. Yaptığı son filmi ile 7 milyon izleyici rekorunu elinde tutan Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz’ın son filmine yorumunu Instagram hesabı üzerinden yaptı.

Şahan Gökbakar Instagram
Cem Yılmaz Ve Şahan Gökbakar Instagram’da Atıştı

Ünlü ismin Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, ”Elitlere, entellere veya kendisini bu ikisinden zannedenlere zeki gözükebilmeyi değil, sizleri güldürmeyi seçtim her zaman. Sizler de beni hep sevginizle ödüllendirdiniz. Bana tarifsiz gururlar yaşattınız. Yeni filmim için hazırlıklara başladım. Henüz adını yazmıyorum, şimdilik mevcutlarla idare edin, yakında size yine her zaman olduğu gibi kahkahaya doyuracağım.” Şeklinde bir ifade kullanan Gökbakar takipçileri tarafından da büyük bir beğeni topladı. Konu ile alakalı henüz Cem Yılmaz tarafından bir cevap gelmeyince nasıl bir karşılık geleceği de merak konusu oldu. Bakalım konu ile ilgili ilerleyen günlerde Cem Yılmaz bu açıklamaya bir karşılık verecek mi?

Bir önceki yazımız olan Emniyetten İlginç Instagram Uyarısı başlıklı makalemizde Emniyet uyarısı, Emniyetten İlginç Instagram Uyarısı ve instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Cicişler Yaptıkları Kazayı Bile Instagram’da Paylaştı