Moda dünyasında Türk tasarımcıların her geçen gün biraz daha fazla söz sahibi olmaya başladığını biliyoruz. Özellikle son dönemde ünlü yıldızların Tür tasarımcıları tercih etmesi bununla birlikte birçok tasarımcının da yurt dışına açılması ile birlikte artık moda da çok daha iddialı bir ülke haline gelmeye başladık. İşte bu şekilde moda da önde gelen tasarımcılarımızdan biri de Cengiz Abazoğlu. Ünü artık ülke sınırlarını aşmış olan Abazoğlu şimdilerde ise yine ünlü bir pop yıldızı olan Ashlee Simpson’ın kırmızı halıda giydiği kıyafeti tasarladı.

Ashlee Simpson Instagram paylaşımları
Ashlee Simpson Instagram

Oldukça ses getiren olay ünlü modacının dünya üzerinde büyük bir tanıtım yapmasını da sağlamış oldu. Siyah ağırlıklı elbise büyük ilgi toplarken Ashlee Simpson da elbisesini çok beğendiğini dile getirdi. Elbiselere gelen övgülere Instagram üzerinden teşekkür eden ünlü pop yıldızı birde açıklama yaptı. Yaptığı açıklama da eşi ile birlikte elbisesini yaptırdığı ülke olan Türkiye’yi ziyaret etmek istediklerini ve bunu bir an önce yapacaklarını Instagram hesabı üzerinden yazan isme takipçileri de büyük destek geldi. Bu paylaşım üzerine Cengiz Abazoğlu ise yine Instagram sayfası üzerinden ünlü sime İstanbul’da eşlik etmenin kendisine büyük zevk vereceğini dile getirdi. Takipçileri ise Abazoğlu’nu başarılarından dolayı tebrik etmeyi ihmal etmedi. 

Bir önceki yazımız olan Arda Turan’dan Sinem Kobal’a İmalı Mesaj başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Arda Turan’dan İlginç Instagram Paylaşımı