Türkiye güzeli seçildikten sonra oyunculuk yolu açılan ve bir anda kendisini sanat dünyasında bulan Ceren Hindistan geçen günlerde başına gelen olaylar ile şok yaşamış ve uzun süre kendisine gelememişti. Evlenmeyi düşündüğü sevgilisinden aldığı haberle şok yaşayan ünlü isim aslında sevgilisinin imam nikahı ile evli olduğunu öğrenmişti. Üstelik bu bilgi sadece Ceren Hindistan’da da kalmamış sosyal medya aracılığı ile tüm medyaya yayılmıştı. Söz konusu haberleri yalanlamayan ünlü isim ise ilişkisine sahip çıkmış ve sevgilisinden ayrılmamıştı. Tüm bu haberlerle beraber Ceren Hindistan kendi ile ilgili bir de sürpriz haber vermişti.

Instagram ünlüler
Ceren Hindistan Instagram

Söz konusu sürpriz habere göre ünlü isim hamile idi. İddialara karşı hamile olduğunu söyleyen ünlü güzel yakın zamanda evleneceklerini de duyurmuştu. Aradan yedi ay gibi bir süre geçmesinin ardından Ceren Hindistan’ın hamilelik pozlarında ünlü ismin karnının belli olmaması da hamile olmadığı iddialarını ortaya çıkarmıştı. Tüm bu iddialara kulak asmayan ünlü ikili sonunda da Instagram kararı aldıkları ortaya çıktı. Ünlü ikili nazardan ve tepkilerden korktukları için Instagram hesaplarını kapatma kararı aldı. Her ikisinin birden hesabını kapatması sosyal medyada geniş yankı bulurken ünlü ismin doğum yapmadan önce Instagram’a geri dönemeyeceği de belirtildi. Konu hakkında henüz bir açıklamada yapılmadı.

Bir önceki yazımız olan Iphone Mesaj Sorunu Sosyal Medya Uygulamalarını Da Etkilemeye Başladı başlıklı makalemizde Etkili güç problemi, Etkili güç problemi Iphone ve Instagram Iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Nefise Karatay’dan Hamilelik Pozu