Sevgililer gününde Umre ziyareti yaparak burada çekildikleri fotoğrafları Instagram hesabında paylaşan Ceren Hindistan büyük dikkat çekmişti. Üstelik imam nikâhlı eşi Ümit Aslan ile çekildiği bu fotoğraflar sadece takipçilerinin ilgisini çekmekle kalmamış şok bir gerçeği de ortaya çıkarmıştı. Ortaya çıkan gerçeğe göre Ceren Hindistan’ın yakın zamanda resmi nikâh ile evleneceği Ümit Aslan imam nikâhlı olarak başka biri ile evli idi. Ortaya atılan bu iddialardan sonra ünlü isim çok konuşulmuş ve konu hakkında ilginç açıklamalar yapmıştı. Bir süre iddiayı ortaya atan kadınla da Instagram üzerinden tartışma yaşanan Ceren Hindistan hamile olduğunu da açıklamıştı.

Instagram ünlüler
Ceren Hindistan Instagram

Şok etkisi yapan bu haberlerin ardından tam ortalık duruldu derken Ceren Hindistan’ın imam nikâhlı eşi hakkında bir evlilik iddiası daha ortaya atılmıştı. Bu haberlerden sonra bir süre sosyal medyaya giriş yapmayan ünlü isim Ceren Hindistan sonunda yeniden paylaşımlar yapmaya başladı. Yaptığı paylaşımlarda ise başka bir nokta dikkat çekmeye başladı. Zira son paylaşımda 6 aylık hamile olduğunu belirten ismin 6 aylık hamileliği bırakın hamile olarak bile görünmemesi gözlerden kaçmadı. Kullanıcıların şaşkınlık yaşamasına neden olan bu paylaşımlar hakkında bir açıklama gelmezken ünlü ismin neredeyse hiç kilo almaması sosyal medyanın gündemine oturdu. Konu hakkında ünlü isimlerden gelecek olan açıklama ise merak ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Xavi Hernandez Resmen Transfer Oldu başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Xavi Hernandez ve Xavi Hernandez Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Yeni Logo Kararının Detayları Ortaya Çıktı