Rate this post

Yaklaşık 1 yıl kadar önce Ceren Hindistan oynadığı dizilerle gündeme gelmeye başlamıştı. Bir anda sanat dünyasına giriş yapan isim kısa süre içerisinde bir aşka da yelken açmış ve Ümit Arslan ile yeni bir beraberliğe başlamıştı. İkili sıradan sevgililerin yanı sıra beraber umre ziyaretleri ve buna benzer aktiviteleri de gerçekleştirmeye başlayınca sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Tüm bu fotoğrafları sosyal medya hesapları üzerinden paylaşmaya başlayan çift böylece mutluluklarını da dile getirmeye başlamıştı. Bu durum Ümit Arslan’ın eski eşinin de dikkatini çekmiş ve ortaya yeni iddialar atılmıştı. Söz konusu iddialara göre Ümit Arslan’ın hala evli ve çocuk sahibi idi. Bu iddialara taviz vermeyen Ceren Hindistan ise hamile olduğunu açıklamış ve tüm takipçilerini şaşırtmıştı.

Instagram ünlüler
Ceren Hindistan Instgaram

Hamileliğinin artık son aylarına giren Ceren Hindistan radikal kararlar almaya da başladı. Ünlü isim ilk olarak Instagram hesabını kapatma kararı aldı. Bunun haberden sonra ise ünlü isim hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Ortaya atılan yeni iddia ise Ceren Hindistan’ın rest çektiği yönde idi. Söz konusu habere göre 7.5 aylık hamile olan isim resmi nikah istedi. Resmi nikâh olmazsa ayrılacağı haberlerinin yayılması ile birlikte Ceren Hindistan da bir açıklama yaptı. Söz konusu açıklamayı Instagram üzerinden yapan ünlü isim hesabını kapatmadan önce son kez cevap hakkını kullanmış oldu. Cevabında “Bugün hakkımda çıkan haberler tamamen asılsızdır… Biz doğacak çocuğumuzun mutluluğunu yaşarken, bizi karalamak adına yapılan bu haberleri tamamen kınıyorum… Eşim Ümit Aslan’la olan mutluğumuzu kimsenin yıkamayacağını tüm kamu oyuna ve üçüncü kişilere duyurulur… “ifadelerini kullanan ünlü isim bu kez gerçekten sert çıktı.

Daha Fazla Oku  Gülben Ergen Bir Kez Daha Kafaları Karıştırdı

Bir önceki yazımız olan Iphone Etkili Güç Sorununa Geçici Çözüm başlıklı makalemizde Instagram sorunları, Iphone Etkili Güç Sorunu ve Iphone sorunları hakkında bilgiler verilmektedir.