Ümit Aslan ile yaşadığı birliktelik sonrasında gündeme gelen Ceren Hindistan bu dönemde yaptığı paylaşımlarla gündem etkisi yaratmıştı. Ünlü ismin yaptığı paylaşımlar ve hakkında iddialarda bulunan kişilere çıkışı çok konuşulurken Ümit Aslan’ın eşi olduğunu iddia eden bir kadın çıkmış ve ünlü isme bu yönde mesajlar göndermişti. Yaşanan tartışmadan sonra sevgilisini bırakmayacağını söyleyen ve hamile olduğunu belirten Ceren Hindistan ultrason fotoğraflarını bile paylaşmıştı. Bu tartışmalardan sonra karnı bir türlü büyümeyen ve hamile olduğu gözlenemeyen ünlü isim hakkında bazı iddialar da oluşmuştu.

Instagram ünlüler
Ceren Hindistan Instagram

Tüm bunlara rağmen ünlü isim sonunda doğum yaptı. Yaklaşık olarak 20 gün önce doğum yaptığını Instagram paylaşımıyla ortaya koydu. Bu paylaşımdan sonra ilk defa bebeğiyle paylaşım yapan Ceren Hindistan ise takipçilerini şok etti. 20 gün önce doğum yapmış olmasına rağmen karnı dümdüz olan ve bununla beraber hiçbir deformasyonu olmadığı gözlenen ünlü isme bu konuda birçok mesaj gönderildi. Gönderilen mesajlarda takipçiler ünlü isme inanmadıklarını dile getirseler de Ceren Hindistan’dan bir açıklama gelmedi. Tüm gelen yorumlara rağmen her hangi bir açıklama yapmayan isim bu şekilde paylaşımlarına devam edecek mi bilinmez ama yaptığı paylaşımlarla sosyal medyayı salladığı kesin.

Bir önceki yazımız olan Fenerbahçe’de Yaprak Dökümü Devam Ediyor başlıklı makalemizde Fenerbahçe, Instagram futbolcular ve Miroslav Stoch hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Justin Bieber Yeniden Türkiye’ye Geleceğini Instagram’da Duyurdu