Rate this post

Instagram artık her kesimin kendini ifade etmesi için kullandığı bir araç haline geldi. Kendini ifade etmek için Instagram’ı kullananlar arasında çok ünlü isimlerde sıradan insanlarda bulunuyor. Bu bağlamda ilginç bir paylaşımda Chennaiyin takımının antrenör ve aynı zamanda oyuncu olan Marco Materazzi’den geldi. Hindistan futboluna büyük bir ivme kazandırmayı başaran Materazzi son dönemde ülkenin futbola elverişli olmayan havasından yakındı.

Instagram ünlü isimler
Marco Materazzi Instagram

Muson yağmurlarının etkisi altına giren Hindistan’da futbol oynamak nerdeyse imkânsız hale geliyor. Materazzi’nin yaptığı Instagram paylaşımında bu durumu çok daha rahat görebiliyorsunuz. Antrenman sahalarını resimleyen ünlü futbolcu, göle dönmüş sahalarında çalışmanın imkânsız olduğunu belirtti. Futbol alanında yeni gelişen Hindistan’ın, yaşadığı en büyük sorunlardan biri de bu olarak görülüyor. Ünlü futbolcu ise bu durumun futbollarını geliştirmeye zarar verdiklerini dile getirdi. Bunun için gelişmiş tesislerin yapılmasını isteyen Marco, henüz istediğini alamayacak gibi gözüküyor.

 

Bir önceki yazımız olan Ciprian Marika Instagram Hesabı Üzerinden Taraftarına Mesaj Yolladı başlıklı makalemizde Ciprian Marika, Ciprian Marika Instagram ve Ciprian Marika Instagram paylaşımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Emre Altuğ Mesajlardan Dolayı Sosyal Medya Hesabını Kapattı