Türkiye’nin en uzun soluklu dizilerinden biri olan “Kurtlar Vadisi” yayın hayatı boyunca birçok oyuncu değiştirdi. Dizinin ilk bölümden son bölümüne kadar sabit devam eden karakter sayısı sayılı olunca hemen her sezon yeni oyuncularla karşılaşabiliyoruz. Tabi bu durumun tersi de gerçekleşiyor. Yani her yeni sezonda yeni bir karakter diziden ayrılabiliyor. İşte geçtiğimiz sezonda dizide yaşanan sürpriz ayrılıklardan birisi de ünlü oyuncu Çiğdem Batur olmuştu. Uzun süredir dizide yer alan isim rolünün bittiğini Instagram hesabından açıklamış ve sezon sonu da diziye ne yazık ki veda etmişti. Ünlü oyuncunun diziye veda etmesi hayranlarını epey üzdü.

Instagram ünlüler
Çiğdem Batur Instagram

Yeni bir projede de yer almayacağını açıklayan güzel oyuncu bu durumun nedenini ise dün yaptığı Instagram paylaşımıyla ortaya koydu. İlk etapta sessiz kalan güzel oyuncu bir süre şarkı alanında kariyerine devam edecek. Gelen albüm tekliflerini değerlendiren ve yeni bir çalışmanın içerisine giren ünlü oyuncu bu haberi de Instagram paylaşımıyla verdi. Albüm için şan dersleri aldığı sırada çekilmiş bir pozunu paylaşan Çiğdem Batur hayranlarından da büyük oranda beğeni topladı. Yeni albümünün ne zaman çıkacağı ve ne tür şarkılar olacağı henüz bilinmese de ünlü oyuncunun bu kez yeteneklerini ses alanında gösterecek gibi. Çiğdem Batur’un oyunculukta elde ettiği başarıyı bu alanda da gösterip göstermeyeceği ise merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Instagram Kullanımında Lider Olduk başlıklı makalemizde Instagram dünya sıralaması, instagram kullanımı ve Instagram sıralama hakkında bilgiler verilmektedir.