Üç büyüklerde dahil olmak üzere tüm süper lig ekipleri yeni sezon çalışmalarına hızla devam ediyor. Bu noktada tabi ki her sene olduğu gibi bu senede ilk olarak üç büyüklerin atacağı adımlar ve yapacağı transferler merakla bekleniyor. Yeni transferler için ardı ardına haberler gelirken kimi zaman üç büyüklerden beklenmedik açıklamalarda gelmiyor değil. İşte beklenmedik açıklamalara dün itibariyle bir yenisi daha eklendi. Geçtiğimiz sezon tarihinin en kötü sezonlarından birini geçirdiği bilinen Galatasaray’dan gelen haberle beraber sarı kırmızılı takımı taraftarları da şok oldu. Zira bu kez bir antrenör takımdan ayrıldığını açıkladı.

Instagram ünlüler
Claudio Taffarel Instagram

Takımdan ayrılan isim ise Claudio Taffarel oldu. Sarı kırmızılı takımın tarihinde en büyük paylardan birine sahip olan ve şimdilerde de kaleci antrenörlüğü yapan Claudio Taffarel artık Galatasaray’da da yer almayacağını açıkladı. Ünlü isim bu açıklamayı ise Instagram hesabından yaptı. Instagram hesabından takımda geçirdiği yıllara ait fotoğraflarını paylaşan ünlü isim yaptığı paylaşımda “Sevgili Galatasaray taraftarı ve kıymetli Türk halkı; sevgi ve muhabbet dolu 5 yıl için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Benim ve ailem için yeriniz hep çok özel olacak. Her birinizi sevgi ile kucaklarım, yakında tekrar görüşmek üzere…” ifadelerini kullanarak takımdan ayrıldığını da duyurmuş oldu. Takımdan ayrılan başarılı futbolcunun bu kararının ise sarı kırmızılı takımda nasıl bir etki yarattığı merak konusu oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Instagram’ın Yeni Özelliği İçin İlk Yorumlar Geliyor başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram iletişime geç ve Instagram Yeni Güncelleme hakkında bilgiler verilmektedir.