Real Madrid’in ve hatta dünyanın en iyi futbolcularından biri olarak gösterilen Cristiano Ronaldo giderek popülerliğini arttırmaya devam ediyor. Özellikle sosyal medya hesapları üzerinden hayranlarıyla iletişime sık sık geçmeye başlayan ünlü futbolcu artık sadece futboluyla değil özel hayatıyla da konuşulmaya başlandı. Başarısının yanı sıra sosyal medya hesaplarıyla da konuşulması Cristiano Ronaldo’nun da sosyal medyaya biraz daha fazla önem göstermesine neden oldu. Zira yıldız futbolcu özellikle Instagram uygulamasını çok aktif kullanıyor.

Instagram futbolcular
Cristiano Ronaldo Instagram

Ünlü futbolcunun paylaşımları ise binlerce hatta milyonlarca kişi tarafından beğeniliyor. Son dönemde Instagram üzerinden gönderdiği mesajlarda dünya gündeminde yer alan yıldız isim bu günlerde ise selfie tutkusunu göstermeye başladı. Hemen her fırsatta bir selfie çeken başarılı futbolcu 33 milyona ulaşan takipçileriyle doğrudan iletişime de geçiyor. Selfie akımının yeni üyelerinden biri olan Cristiano Ronaldo bu akımı sevmiş olacak ki neredeyse her gün iki yeni selfie ile hayranlarının karşısına çıkıyor. Bu çekimleri oldukça beğenilen ünlü isim böyle devam ederse Instagram’ın liderliğini de zorlamaya başlayacak gibi. Zira henüz 2 ay öncesine kadar 29-30 milyon takipçi seviyesinde olan Instagram hesabı şimdilerde 33 milyonu bulmuş durumda. Haliyle bu yükselişte kullanıcıların dikkatini çekmiyor değil.

Bir önceki yazımız olan Justin Bieber Cezasını Çekmeye Başladı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram Ünlüler ve Justin Bieber hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  İran’ın Instagram İle Savaşı Devam Ediyor