Fenerbahçe’nin bu sezon en iyi transferi olarak gösterilen Nani, her ne kadar sahada henüz isteneni veremese de Türkiye’ye çabuk alıştı. Üstelik sadece kendi değil yıldız futbolcunun ailesi de İstanbul’a çabuk alıştı. Zira yıldız ismin eşi Daniela Martins geçtiğimiz günlerde yaptığı Instagram paylaşımında bu durumu net bir şekilde kanıtlamış oldu. İstanbul’da ilk defa alışverişe çıkan yıldız ismin eşi İstanbul’un en ünlü giyim mağazalarından birinde alışveriş yaptı.

Instagram ünlüler
Nani’nin eşi

Nani’nin eşi mağazaya girer girmez ise tüm çalışanlar tabiri caizse seferber oldu. Yıldız ismin eşi için mağazayı belli bir süre kapatma kararı alan yetkililer gösterdikleri yoğun ilginin de karşılığını aldı. Zira Instagram’ın fenomen kullanıcılarından biri olan Daniela Martins mağazanın bu ilgisini göz ardı etmedi. Mağaza ile ilgili resimler paylaşan ve Instagram paylaşımıyla ilgilerine teşekkür eden Daniela Martins böylece reklam yaparak söz konusu mağazanın ilgisini karşılıksız bırakmamış oldu. Dünyaca ünlü futbolcunun da eşine gösterilen bu ilgiden oldukça memnun olduğu söyleniyor. Bundan sonraki aşamada yıldız futbolcuyu ve eşini daha fazla görmeye başlayacaz gibi. Daniela Martins’in artan Türk takipçi sayısı da taraftarların Nani ve eşi Daniela Martins’i ne kadar önemsediğini ortaya koyuyor.

Bir önceki yazımız olan Arda Turan Instagram’dan Final Heyecanını Paylaştı başlıklı makalemizde Arda Turan, Arda Turan Instagram ve Instagram futbolcular hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Demet Akalın Instagram Takipçi Sayısında Rekora Koşuyor