Beşiktaş’ın geçtiğimiz sezon en çok konuşulan futbolcusu Demba Ba olmuştu. İngiliz devinden satın alınan futbolcu sezon başında ortaya koyduğu performans ile büyük beğeni toplarken taraftarın sevgilisi haline gelmişti. Adına şarkılar bile yapılan siyahi futbolcu tüm bunlara rağmen Beşiktaş ile erken ayrılmış ve bir sezon sonrasında Çin’de bir takıma transfer olmuştu. Rekor bir ücretler transfer olarak Beşiktaş’a giderken bile para kazandıran Demba Ba hakkında ise son günlerde bir takım iddialar ortaya atılmaya başlandı.

Demba Ba Instagram
Demba Ba Galatasaray iddiası

Zira söz konusu iddiaların nedeni yine bir transfer olayı. İddialara göre forvet arayışına giren Galatasaray’ın Demba Ba ile masaya oturduğu konuşuldu. Eski Beşiktaşlı futbolcuyu takıma katmak istediği söylenen sarı kırmızılılara karşı Demba Ba ise yeni bir karşılık verdi. Zira başarılı futbolcu bu kez Instagram hesabından yaptığı paylaşıma kartal resmi ekledi. Not bölümüne de Kartal ifadesini ekleyen eski Beşiktaşlı böylece Türkiye’de takımının Beşiktaş olduğunu kanıtladı. Her ne kadar bu paylaşım dedikoduların biraz azalmasına neden olsa da hala birçok kesimde Demba Ba’nın Galatasaray ile masaya oturabileceği konuşuluyor. Konu hakkında resmi bir açıklama gelmemesi ise şuan için sadece bunların bir iddia olarak kalmasının nedeni. Galatasaray’ın bu iddialara nasıl cevap vereceği ise merak konusu. Zira sarı kırmızılı takımın forvet arayışında olduğu da biliniyor.

Bir önceki yazımız olan Facebook Çökme Sorunu Bugünde Devam Etti başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Çökme ve Facebook Çökme Sorunu hakkında bilgiler verilmektedir.