Geçtiğimiz sezon Beşiktaş’ın en büyük transferi olarak Demba Ba gösterilmişti. Oynadığı ilk iki maçta ardı ardına birçok gol bulan başarılı futbolcu bir anda taraftarında sevgisini kazanmış ve oldukça popüler olmuştu. Adına şarkılar bile yapılan yıldız oyuncu başarılı bir sezon geçirse de Beşiktaş’ta geçirdiği dönem kısa sürmüş ve transfer döneminde Çin’e gönderilmişti. Beşiktaş’a 13 Milyon Euro kazandıran başarılı futbolcu her ne kadar Çin’e gitmiş olsa da Türkiye’yi ve eski takımı Beşiktaş’ı unutmadı.

Instagram futbolcular
Demba Ba Instagram

Zira Kurban Bayramı için Türkçe mesaj yayınlayan yıldız futbolcu yaptığı Instagram paylaşımıyla büyük beğeni kazandı. Ünlü futbolcunun paylaşımı beğeni topladığı kadar ilginçte bulundu. İki koyunun üzerinde Demba Ba yazılmış olarak fotoğraf paylaşan eski Beşiktaşlı çok kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni almayı başardı. Yaklaşık 15 bin kişinin beğendiği paylaşım Kurban Bayramı kutlama mesajları arasında belki de en ilginç olanı oldu. Bu şekilde Türkiye’yi unutmadığını bir kez daha gösteren Demba Ba’ya Beşiktaş taraftarları da Instagram üzerinden bayram mesajlarını göndermeyi ihmal etmedi. Yıldız futbolcunun Çin’de ortaya koyduğu performans ise merak konusu olmaya başladı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Beğeni Rakamlarında Artış Devam Ediyor başlıklı makalemizde instagram beğeni, Instagram beğeni oranları ve Instagram Beğeni rakamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Mario Balotelli Forma Bulamayınca Instagram’dan Tepki Gösterdi