“Rising Star Türkiye” yarışmasıyla ekranlarda jüri üyesi olarak boy göstermeye başlayan başarılı şarkıcı Demet Akalın sosyal medyayı en aktif kullanan ünlü isimlerden biri olarak biliniyor. Ünlü şarkıcının bu yönü özellikle Instagram hesabı için dikkat çekiyor. Zira Demet Akalın’ın hali hazırda Instagram takipçi sayısının 3 milyon olması ne kadar aktif bir kullanıcı olduğunu ortaya koyuyor. Bu kadar popüler olan ünlü şarkıcının son yaptığı paylaşımlar ise ilginç iddialara neden oldu.

Instagram ünlüler
Demet Akalın, Berkay iddalarını yalanladı

Söz konusu paylaşımda Demet Akalın, evinde bir parti düzenlediğini gösterdi. Birçok ünlü arkadaşını da çağıran Demet Akalın hakkında ilginç bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre paylaşılan fotoğraflarda yer alan şarkıcı Berkay ve partiye katılan diğer bir isim arasında tartışma çıktı. Yine iddialara göre tartışma sırasında Berkay diğer isme ağıza alınmayacak şekilde küfürler sarf etti. Bu olayın ardından ise Demet Akalın’ın Berkay’ı evinden koyduğu iddia edildi. Ünlü isim hakkında ortaya atılan bu haberlere ise yine ilk ağızdan yani Demet Akalın’dan açıklama geldi. Instagram hesabından kızı ve Berkay ile birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan ünlü isim paylaşımına; “Biz yokken bile evimize girebilen küçük kızımızı emanet ettiğimiz kardeşimizdir Berkay! Benim can kardeşim Okan’ın can kardeşidir! İnsanları üzmek için yaptığınız hesaplara bizi karıştırmayın!” ifadelerini ekledi. Bu paylaşımla tüm iddiaları yalanlayan Demet Akalın’ın haberi yapan gazetelere de tepki göstermeyi ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Instagram’dan Yeni Bir Rekor Daha Geldi başlıklı makalemizde Instagram 400 milyon kişiye ulaştı, Instagram haberleri ve Instagram kullanıcı sayısı hakkında bilgiler verilmektedir.