Rate this post

Televizyon dünyasında her geçen gün yeni bir akım ortaya çıkıyor. Bu akımlar ise dönemsel olarak yayın gündemini belirliyor. Şu sıralar adından oldukça söz ettiren ve bu alanda iddialı olan yeni bir formatta moda programı olarak adlandırılan “Bu Tarz Benim” programı. Özellikle jüri üyelerinin ve yarışmacılar arası tartışmaların büyük oranda ses getirdiği program sosyal medya da oldukça çok konuşulmaya başlandı. Bu denli büyük bir etki alan programa ise her hafta ünlü bir sanatçı konuk olmaya başladı. Bu hafta programa konuk olarak katılan ve final gecesin de bulunan ünlü isimde Demet Akalın oldu.

Demet Akalın Instagram paylaşımları
Demet Akalın Instagram

Akalın cumartesi günü yayınlanacak olan programın çekimleri sırasında yaptığı Instagram paylaşımları ile ne kadar eğlendiğini takipçileri ile paylaştı. Özellikle jüri üyeleri ile çekildikleri pozları Instagram hesabına ekleyen ünlü isim çok eğlendiklerini ve harika bir çekim olduğunu da dile getirdi. Demet Akalın’ın yaptığı bu paylaşımlar ise başta kendi takipçileri olmak üzere birçok hayranı ve programın takipçileri tarafından beğeni toplamayı başardı. Beğeni yapan herkesi cumartesi programı izlemeleri konusunda uyaran Demet Akalın ise ilgiden oldukça memnun kaldı. Demet Akalın’ın konuk olduğu Bu Tarz Benim Eleme Gecesi programı da bant kayıt üzerinden cumartesi günü yayınlanacak.

Bir önceki yazımız olan Olcay Şahan’dan İddialı Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Instagram futbolcu paylaşımları, Instagram ünlü paylaşımları ve Olcay Şahan hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Ünlü Yıldız Hastalığını Instagram’dan Duyurdu