Yaptığı tiplemelerle sinema dünyasının sevilen isimlerinden biri haline gelen Demet Akbağ son dönemde de birçok popüler filmde yer alarak adından iyiden iyiye söz ettirmeye başlamıştı. En son Çağan Irmak’ın ilk komedi türüü filminde ana karakter olarak yer alan isim sosyal medyada da oldukça büyük takipçi kitlesine sahip olmaya başladı. Son oynadığı filmlerle beraber takipçi sayısını da epey arttıran ünlü oyuncu paylaşımlarıyla da beğeni toplamayı başarıyor. Bu bağlamda özellikle ünlü oyuncunun Instagram hesabı büyük ilgi görüyor.

Instagram ünlüler
Demet Akbağ

250 bine yakın takipçisi olan Demet Akbağ’ın son paylaşımına gelen yorumlarda bu durumu kanıtlar nitelikte. Zira ünlü isim son paylaşımında çocuklıuğuna ait siyah beyaz bir fotoğraf paylaştı. Anılarına ilişkin yaptığı paylaşıma ayrıca “Üzerimizde annemin diktiği paltolarımız, yüzümüzde saf bir tebessüm, birbirimize sokulup poz vermişiz, . Babam ‘çekiyoruuum’ demiştir muhtemelen, muhtemelen deniz kokmuştur o sırada büyükdere sahilinde, annem saçımızı düzeltmiştir ve muhtemelen tek derdimiz pamuk helvacıya seslenmektir o sırada…… ( perşembeden cumaya geçerken iyi geceler)……..”ifadelerini kullandı. Başarılı oyuncunun bu paylaşımı ise çok kısa bir süre içerisinde binlerce beğeni aldı. Çocukluğuna ait resim ilgi odağı olan Demet Akbağ, kullandığı ifadelerle de takipçilerini duygulandırdı.

Bir önceki yazımız olan Jackie Chan Instagram Paylaşımıyla Şaşırttı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Instagram Ünlüler ve Jackie Chan hakkında bilgiler verilmektedir.