Instagram’ı en aktif kullanan ünlü isimlerden biri olan Deniz Akkaya geçtiğimiz günlerde yaptığı bir paylaşımla gündem oldu. Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda reklam çekimleri sırasında çekilmiş bir üstsüz pozunu kullandı. Söz konusu paylaşım ise sosyal medyayı salladı. Üstsüz çektirdiği bu fotoğraf sonrasında birçok takipçisi Deniz Akkaya’ya tepki mesajları göndermeye başladı.

Instagram ünlüler
Deniz Akkaya Instagram

Gelen eleştiriler sonrasında ise ünlü ismin fotoğrafı kaldırması beklense de Deniz Akkaya söz konusu fotoğrafları kaldırmadı. Fotoğraflara gelen tepkilerin devam etmesi üzerine ise ünlü isim bir açıklama yayınladı. Söz konusu açıklamada “Instagram’da Jennifer Lopez’in Beyonce’nin, Kim Kardashian’ın fotoğraflarının altında Türkçe ayar veren Türk milletinin kendi ünlüsüne ayar vermesi tabii ki anormal değil, hatta çok normal. Türk ünlüsüne de dünya starına da “Edepli ol sen annesin” denmesine hiç şaşırmıyorum. Gülüp geçiyorum. Eleştirdiğim zaman bana da “Sen anne değilsin anlamazsın” diyorlar. Gerçekten ben anlamıyorum. Yani, anne olunca her şey bitiyor mu?

-Sen nasıl annesin edepli ol.

-Annesin sen dikkatli paylaşımlar yap.

-Annesin sen böyle şeyler yapma. Bu gibi söylemler doğru mu? Hayır bu pozları verince kötü anne mi oluyorsunuz? Hatta öyle ki ortalığı karıştıran, hatta öyle ki evi birbirine katan, hatta öyle ki çoluğunu, çocuğunu öldüresiye döven anne oluyor da neden seksi pozlar veren anne olamıyor? Vallahi çocuğunu dövmesin de açılıp saçılsın. Hatta çıplak bile dolaşabilir. Hiç sorun değil.” İfadelerini kullandı. Söz konusu ifadelerde yine tartışma yaşanmasına neden oldu.

 

Bir önceki yazımız olan Instagram’a Haber Kaynağı Güncellemesi Geldi başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Instagram haber kaynağı ve Instagram haber kaynağı güncellemesi hakkında bilgiler verilmektedir.