Yeni yayın döneminin başlamasına az bir süre kala geçtiğimiz yayın döneminde sezon finali yapan birçok programda yavaş yavaş yeniden yayın hayatına dönmeye başladı. Bununla beraber yaz dönemi için özel hazırlanan birçok programda artık final yapmaya başladı. İşte bu şekilde final yapan programların başında gelenlerinden birisi de Derya Baykal’ın programı oldu. Kadın kuşağında program yapan ve programında genelde kadınlara yönelik örgü, dantel ve yemek tarifleri gibi tarifler veren ünlü isim geçtiğimiz günlerde ise programının erken final yapacağını açıkladı.

Instagram ünlüler
Derya Baykal Instagram

Zira ünlü isim Instagram hesabından yaptığı paylaşımla bugün yayınlanacak olan bölümler beraber canlı yayınlanan programının da final yaptığını duyurdu. Derya Baykal tarafından yapılan paylaşımla beraber programın final yapacağı kanal tarafından da doğrulanırken ünlü ismin henüz 2 ay önce yayına geçen programının neden final yaptığı da merak konusu oldu. Zira ünlü isim final yapmasına neden olarak her hangi bir açıklamada yapmadı. Bu konuda ünlü isim açıklama yapacak mı işte orası merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Windows 10 Mobil İçin Instagram Güncellemesi başlıklı makalemizde Instagram güncelleme, Windows 10 Instagram ve Windows 10 Mobil hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Beyaz’dan Yardımcısına Büyük Jest