Uzun süredir podyumlarda boy gösteren ünlü manken Didem Soydan diğer mankenlere göre oldukça farklı bir tarza sahip. Gelen eleştirilere rağmen doğal görünümünden ödün vermeyen güzel manken uzunca bir süre kemerli burnu ile mankenlik yapmış ve farkını ortaya koymuştu. Burnu konusunda kimi zaman eleştiri alan güzel manken daha fazla dayanamadı ve sonunda burnunu yaptırma kararı aldı. Bir süredir podyumlardan uzak kalan mankenin böylece neden kısa bir ara verdiği de ortaya çıkmış oldu.

Instagram ünlüler
Didem Soydan Instagram

Her hangi bir açıklama yapmayan ya da estetik olduğunu belirtmeyen Didem Soydan’ın estetik yaptırdığı ise Instagram paylaşımı ile ortaya çıktı. Son paylaştığı fotoğrafta tamamen burnunda ki kemerden kurtulduğu gözlenen ünlü mankenin burnunu törpülettiği ve ardından da dolgu maddesi kullandırdığı belirtildi. Resim Instagram sayfasında paylaşılır paylaşılmaz ise büyük bir ilgi görmeye başladı. Durumu fark eden kullanıcılar ve Didem Soydan’ın takipçileri ünlü ismi soru yağmuruna tuttu. Genel olarak yapılan estetiğin beğenilmesi ise başarılı mankene kime yaptırdığı yönünde sorular yöneltilmesine neden oldu. Didem Soydan ise gelen bu sorulara ve yorumlara karşı her hangi bir açıklama ya da paylaşım yapma gereği duymadı. Oldukça başarılı bir operasyon gerçekleştirdiği gözlenen mankenin doktorunu açıklayıp açıklamayacağı ise merak konusu oldu. Bu konu hakkında kullanıcıların yoğun ilgisinin bulunması da gözlerden kaçmadı. Ünlü manken yeni görüntüsü ile ilgili paylaşımlar yapmaya da başladı.

Bir önceki yazımız olan Brooklyn Beckham Babasının Yolundan Gidiyor başlıklı makalemizde Brooklyn Beckham, Brooklyn Beckham Instagram ve David Beckham hakkında bilgiler verilmektedir.