Son zamanlarda en büyük kanallardan biri olan Kanal D yeni reyting sisteminin kurbanı olmaya başladı. Bir türlü istediği izlenme oranlarına ulaşamayan kanal ise radikal kararlar almaya başladı. Bu kararlar eşiğinde yeni başlayan dizi “Urfalıyam Ezelden” de yayından kaldırılmış ve final yapmasına bile izin verilmemişti. Dizi yayından kaldırılır kaldırılmaz ise tepkiler gelmeye başlamıştı. Aralarında İbrahim Tatlıses’in de bulunduğu grup sosyal medya üzerinden kanalın bu projesini sert bir dille eleştirmişti. Fakat konu ile ilgili kanaldan her hangi bir açıklama gelmedi. Tüm bu itirazlar bile dizinin final yapmadan kaldırılmasına engel olamadı.

 Bilal İnan Instagram
Bilal İnan

Dizinin kaldırılmasının tepki çektiğini gören diğer kanallar ise hemen harekete geçti. İsim hakkın ile birlikte yeni bir kanal ile anlaşıldığı haberi ise çok gecikmedi. Dizinin başrol oyuncularından biri olan Bilal İnan Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada yeni kanalda kısa süre sonra yayına başlayacaklarını belirtti. İnan henüz kanalın hangi kanla olduğu hakkında bilgi vermezken, kısa süre içerisinde yapımcı tarafından net bir bilgi verileceğini de söyledi. Bununla birlikte dizi oyuncusu bu süreçte kendilerine destek veren herkese teşekkür etmeyi de ihmal etmedi. Öte yandan dizinin Fox Tv’de yayınlanacağı düşünülüyor.

Bir önceki yazımız olan Zekariya Öz’den İlginç Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Instagram ünlü isimler, Zekeriya ve Zekeriya Öz hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Candice Swanepoel’den Etkileyici Instagram Paylaşımları