Bu sene İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen dünya turizm fuarı tüm hızı ile devam ediyor. Fuarda ülkemiz ise en büyük ilgi gören ülkeler arasında yer alıyor. Fuar başladı andan itibaren 783 metre karelik stant alanında sürekli etkinlikler düzenleyen ülkemiz bu alanda bayrağı önde taşıyor. 100 yıl etkinlikleri için Çanakkale zaferinin vurgulandığı temalara yer verilen stantlarda ayrıca birde Türkiye turu tarzında bir etkinliğe yer verilmiş. Tüm bunlarla beraber ülkemizin standı sosyal medya üzerinden de büyük ses getirmeyi başarıyor.

Instagram fuar
Londra fuarı

Son düzenlenen Instagram yarışması ile ilk olarak adından söz ettiren ülkemiz, yapılan yarışmanın birincilerini de belirledi. Blog, gezi rehberi ya da başka alanlardan katılımın olduğu yarışmada en güzel gezi fotoğrafı belirlendi. Dereceye giren resimler ise ödüllerine kavuştu. Bununla birlikte yapılan yarışma kapsamında en iyi gezi yapılacak alan Gelibolu olarak belirlendi. Oldukça büyük ilgi gören Instagram yarışmasına ise yetkililer sesiz kalmadı. Yarışmanın bu denli ilgi görmesinden oldukça memnun olduklarını dile getiren yetkililer yeni bir yarışma başlatmaya da hazırlanıyor. Yeni yarışmada da aynı ilk yapılan yarışma gibi ana tema gezi üzerine olacak. Aynı sistem üzerinden yürütülecek olan yarışma aynı ilgiyi görecek gibi.

Bir önceki yazımız olan Modanisa Yeni Bir Ortaklıkla Sesini Duyurdu başlıklı makalemizde Instagram kampanyaları, Modanisa ve Modanisa Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Cara Delevingne Sosyal Medyayı Instagram Paylaşımıyla Salladı