Geçtiğimiz günlerde belediye başkanlarına alınan makam araçlarının sosyal medyaya yansıması eleştirilerin gelmesine neden olmuştu. Söz konusu lüks makam araçlarının yazılı basına da yansımasının ardından en çok eleştirilen isimlerden birisi de Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş olmuştu. O dönemde Keleş yaptığı açıklamada ise ”Herkes Audi ile gelsin ben Passat mı çekeyim yanlarına” ifadelerini kullanmış ve bir anda eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti. Tüm bu ifadelerle sosyal medyanın da en çok konuşulan başkanlarından biri olan Mehmet Keleş, son paylaşımıyla bir kez daha Instagram’ı salladı.

Instagram ünlüler
Mehmet Keleş Instagram

Zira ünlü başkan bu kez de daha önce kendisine alınan lüks aracın içerisinde bir selfie çekerek Instagram hesabından paylaştı. Söz konusu paylaşım kısa süre içerisinde sosyal medyada yayılmaya başladı. Ünlü ismin 650 bin TL gibi bir fiyata sahip olan Audi içerisinde çekilmiş selfie paylaşımını “Pek hoşlanmayacaksınız ama ne çare” notunu kullanarak yapması da söz konusu paylaşımın iyice gündeme gelmesine neden oldu. Konu hakkında gelen eleştiriler içinse her hangi bir açıklama yapılmazken başkan Mehmet Keleş’in bundan sonra araba konusunda yapacağı paylaşımlarda şimdiden merak konusu oldu. Zira daha öncede yapılan açıklamalarla beraber bu konu uzun süre gündemde kalmıştı.

Bir önceki yazımız olan Çağla Büyükakçay Şampiyonluk Sevincini Instagram’dan Paylaştı başlıklı makalemizde Çağla Büyükakçay, Çağla Büyükakçay Instagram ve Çağla Büyükakçay şampiyon oldu hakkında bilgiler verilmektedir.