Hali hazırda “O Ses Türkiye” yarışmasında jüri üyesi olan Ebru Gündeş, yarışmaya başladığı andan itibaren ise sosyal medya hesaplarına da önem vermeye başladı. Daha önce sosyal medyada rastlayamadığımız ünlü isim özellikle Instagram hesabıyla ilgileri üzerinden topladı. Bununla beraber ünlü şarkıcı geçtiği zor dönemleri de sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dile getirmişti. Eşi Rezza Zarrap’ın tutuklanması ardından aldatıldı iddiaları kısacası birçok konuda başı ağrıyan ünlü isim hakkında ortaya çıkan tüm iddialara Instagram hesabı üzerinden cevap vermişti.

Instagram ünlüler
Ebru Gündeş Instagram

Başarılı şarkıcı yine böyle bir iddia ile karşı karşıya kaldı. Her zaman olduğu gibi bu iddia için de sosyal medya paylaşımıyla bir açıklama yapan ünlü isim konuyu kapatmış oldu. Söz konusu iddiaya göre Ebru Gündeş eşinden boşanma kararı almış. Alınan bu kararı hayata geçirmek için de avukatıyla irtibata geçmiş. Ortaya çıkan tüm bu iddialara ise söz konusu paylaşımda “Son günlerde özel hayatımla ilgili çıkan haberlerin hiçbiri gerçek değildir. Bu tarz haberlere lütfen itibar etmeyiniz.” İfadelerini kullanarak cevap veren ünlü isim böylece bir kez daha hakkında çıkan haberleri yalanlamış oldu. Ebru Gündeş’in bu paylaşımından sonra ise birçok hayranı başarılı isme destek olmak için mesajlarını göndermeyi ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Instagram’da Kahve Falı Dönemi Başladı başlıklı makalemizde instagram, Instagram akımları ve Instagram kahve falı hakkında bilgiler verilmektedir.