Türkiye’nin moda ikonlarından biri olarak gösterilen ünlü isim Eda Taşpınar sadece ülkemizde değil yurt dışında da birçok ülkede yaptığı çalışmalar ile gündeme gelmeye başladı. Özellikle Amerika’da yaptığı çalışmalarla gündeme gelen ünlü moda ikonu Eda Taşpınar, bu süre içerisinde de Amerika’ya yerleşmişti. Amerika’da yaşadığı süreçte farklı alışkınlıklara da başlayan ünlü isim geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar Türk takipçilerini şok etti. Zira ünlü isim Instagram paylaşımında Amerika’da yemek olarak yer alan “Chicatana karıncası” fotoğrafını paylaştı.

Chicatana karıncası yedi
Chicatana karıncası

Asıl ilginç olan ise paylaşım değil Eda Taşpınar’ın paylaşıma eklediği not oldu. Ünlü isim söz konusu paylaşıma “Evet çatur çutur yedim” ifadelerini ekledi. Söz konusu paylaşımın Instagram takipçileri tarafından görülmesi ise sosyal medyanın gündemine oturmasına neden oldu. Eda Taşpınar’ın bu paylaşımına binlerce eleştiri mesajı gönderildi. Karınca yediği öğrenilen ünlü isim ağır eleştiriler almaya başladı. Eda Taşpınar ise gelen bu ağır eleştirilere daha fazla dayanamamış olacak ki paylaşımını kısa bir süre sonra değiştirdi. Resmi değiştirmemeyi seçen ünlü isim kullandığı ifadede değişiklik yapmayı tercih etti. Söz konusu notunu “Çatır çutur Chicatana karıncası” şeklinde değiştiren Eda Taşpınar buna rağmen eleştirilerin hedefi oldu. Neden kullandığı ifadeyi değiştirdiği yönündeki soruları ise ünlü moda ikonu yanıtsız bırakmayı tercih etti.

Bir önceki yazımız olan Ata Demirer’in Sünnet Fotoğrafı Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Ata Demirer, Ata Demirer Instagram ve Ata Demirer sünnet hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Şahan Gökbakar Eşine Instagram Hesabından Destek Verdi