Sosyal medyada son dönemde yeni bir akım hareketi başlıyor. Instagram uygulamasından ortaya çıkmaya başlayan akım son dönemde bir hayli yaygınlaşmaya da başladı. Genelde kadın kullanıcılar tarafından yapılan paylaşımlarla oluşan akımda birçok kullanıcı üstsüz pozlarını paylaşmaya başladı. Üstsüz bir şekilde yapılan paylaşımların sayısı günden güne artmaya da başladı. Özellikle Rusya’da bir hayli yaygınlaşmaya başlayan akıma Türkiye’den de katılımlar yok değil. Zira zaman zaman bu tür paylaşımlar yapan ünlüleri de görmeye başladık.

Instagram ünlüler
Eda Taşpınar üstsüz poz

Bu isimlerden birisi de moda ikonu olarak bilinen Eda Taşpınar oldu. Hali hazırda tatilde olduğu bilinen ünlü isim Instagram hesabı üzerinden deniz kenarında çekilmiş üstsüz pozunu paylaştı. Ünlü moda ikonu tarafından yapılan bu paylaşım ise sosyal medyada gündem oldu. Genel olarak eleştiriler almaya başlayan ünlü ismin kusursuz fiziğine olumlu mesajlar da gönderen birçok kullanıcı oldu. Son dönemde çok sık yaşanan ve tartışmalara neden olan paylaşım türüne katılan isimlerden biri olan Eda Taşpınar ise kendisine gelen yorumlar hakkında ise her hangi bir açıklama yapmadı. Ünlü isim açıklama yapmazken paylaşımlarına da son sürat devam etti.

Bir önceki yazımız olan Komedyenler Arasında Şahan Gökbakar İlk Sırayı Aldı başlıklı makalemizde Ata Demirer, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’ın Yeni Düzeni Fenomenleri Rahatsız Edecek