“Kiralık Aşk” adı verilen dizi ile büyük üne kavuşmayı başaran ünlü oyuncu Elçin Sangu diziye tam hız devam ederken ünlü isim hakkında sürekli yeni bir iddia ortaya atılıyor. Geçtiğimiz günlerde de diziden ayrılacağı konusunda iddiaların ortaya atıldığı Elçin Sangu, tüm bu iddialara rağmen yaptığı açıklamalarla diziye devam edeceğini belirtmişti. Son dönemde bu şekilde setten yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen ünlü oyuncu son olarak dizinin ekibinden ayrılan bir arkadaşı Instagram hesabından veda mesajı yayınladı.

Instagram ünlüler
Elçin Sangu Instagram

Instagram hesabından yaptığı paylaşımla arkadaşına veda eden ünlü isim söz konusu paylaşımında “Seninle veda diye bir şey yok. Adresin, telefonun elimde” ifadelerini kullanarak dizinin makyözüne veda etti. Ünlü ismin yaptığı bu paylaşım sonrasında Elçin Sangu’ya dizi hakkında da birçok soru soruldu. Fakat başarılı isim yaptığı bu veda mesajına gelen dizi ile ilgili hiçbir soruyu cevaplamadı. Dizinin makyözünün neden diziden ayrıldığı ise merak konusu oldu. Zira bu konuda da her hangi bir açıklama gelmedi.

Bir önceki yazımız olan Yaramaz Kedi Kitty Instagram Fenomeni Oldu başlıklı makalemizde Instagram fenomenleri, Instagram gündem ve Yaramaz Kedi Kitty hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Sercan Sararer Kulübünü Epey Kızdırdı