Yaz döneminde en çok konuşulan yapımlardan birisi de “Kiralık Aşk” dizisi oldu. Gerek dizi müzikleriyle gerekse de oyuncularıyla oldukça beğenilen ve büyük bir takipçi kitlesi dizinin en çok konuşulan oyuncusu ise Elçin Sangu olmaya başladı. Hem tarzı hem de güzelliğiyle bir anda ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Elçin Sangu sosyal medyanın da en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. Daha şimdiden hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan ünlü isim son yaptığı paylaşımla da bir kez daha beğeni rekoru kırdı. Instagram üzerinden yaptığı bu paylaşım bir gerçeği de ortaya çıkarmış oldu.

Instagram ünlüler
Elçin Sangu Instagram

Söz konusu paylaşımda Elçin Sangu annesiyle çekilmiş fotoğrafını Instagram sayfasına ekledi. Ünlü ismin bu paylaşımında ise dikkat çeken kendisi olmadı. Hemen her fotoğrafından büyük ilgi toplayan ünlü ismin bu kez annesi tüm ilgiyi topladı. İlerleyen yaşına rağmen yaşını hiç göstermeyen görüntüsü ve güzelliğiyle dikkat çeken ünlü ismin annesi genç oyuncunun güzelliğini kime borçlu olduğunu da kanıtladı. Fotoğrafın paylaşılmasının ardından binlerce beğeni alan genç oyuncu annesi için yapılan yorumlara ise teşekkür ederek karşılık verdi. Ünlü ismin bu mesajından sonrada yine birçok hayranı sorular göndermeye başladı. Konu hakkında her hangi bir açıklama yapmayan ünlü isim bu şekilde paylaşımlarına devam ederse kısa süre içerisinde Instagram fenomenleri arasında ki yerini alacak gibi.

Bir önceki yazımız olan Milli Takım İçin Yeni Bir Kampanya Başladı başlıklı makalemizde 12 dev adam, Instagram kampanyaları ve Instagram yenilikler hakkında bilgiler verilmektedir.