Son günlerde ünlülerin hesaplarının hacklenmesi ile gündeme gelen Emily Ratajkowski şimdilerde ise yaptığı Instagram paylaşımları ile popüler olmaya başladı. Genç model bir iç çamaşırı firması için objektiflerin karşısına geçti. Çektiği resimler ve pozların kamera arkası görüntüleri kendi Instagram hesabından paylaşan genç model büyük bir ilgi toplamayı da başardı. Ünlü isme gelen tepkiler ise oldukça ilginç. Birçok kullanıcı genç modelin bu paylaşımlarını oldukça beğenirken kimi kullanıcılarda bu kadar açık resimlerin paylaşılmasının yanlış olduğu belirtti.

Emily Ratajkowski Instagram paylaşımları
Emily Ratajkowski Instagram

Daha öncede aynı firma için kameralar karşısına gelen Emily Ratajkowski o zamanda fotoğraflarını Instagram’da paylaşmıştı ve yine büyük ses getirmeyi başarmıştı. Beğenen beğenmeyen birçok kullanıcının resimlere ilgi göstermesi nedeniyle genç modelin Instagram hesabı fenomenler arasına girmeye doğru gidiyor. Özellikle son yaptığı paylaşımlarda ki beğeni oranı bu durumun büyük bir kanıtı gibi gözüküyor. Gelen tepkileri pek önemsemeyen genç model bu tarz paylaşımlara da devam edeceğini belirtti. Bu şekilde devam ederse kısa süre içerisinde Instagram’ın yeni fenomenlerinden biri de Emily Ratajkowski olacak gibi.

Bir önceki yazımız olan Nurgül Yeşilçay’dan Beğenilen Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Instagram haberleri, Instagram ünlü isimler ve Nurgül Yeşilçay hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Lauern Goodger’den İlginç Instagram Paylaşımları