Kendi ülkesinde oldukça ünlü bir şarkıcı olarak bilinen Emina Sandal, Mustafa Sandal ile evlenip Türkiye’ye yerleştikten sonra ise artık daha çok Mustafa Sandal’ın eşi olarak anılmaya başlandı. Bununla beraber son dönemde de Rising Star adı verilen Acun Ilıcalı’nın programında jüri üyesi olmasıyla adından söz ettiren ünlü isim, söz konusu yarışmada jüri üyeliği yapmasıyla beraber de giderek ününü arttırmaya başladı. Türkiye’de de yavaş yavaş ününü arttırmaya başlayan Emina Sandal özellikle yarışmadan sonra sosyal medya üzerinden de en çok takip edilen isimlerden biri olmaya başladı.

Instagram ünlüler
Emina Sandal Instagram

Geçtiğimiz günlerde de Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlar epey konuşulan ünlü isim son paylaşımıyla ise sosyal medyayı salladı. Zira ünlü isim son paylaşımında eşi ile beraber evinde çekilmiş olduğu bir fotoğraf kullandı. Söz konusu paylaşımında cesur pozu ile dikkat çeken ünlü isim paylaşımından sonra ise 15 bin rakamında beğeni almayı da başardı. Instagram üzerinden yaptığı paylaşımla büyük oranda beğeni kazanan ünlü isim söz konusu paylaşımına ayrıca eklediği mesajla da takipçilerinden beğeni topladı. Instagram’da yaptığı paylaşımlarla giderek takipçi sayısını da arttıran ünlü isim böyle devam ederse yakın zamanda fenomenler arasında da yer alacak gibi.

Bir önceki yazımız olan Işın Karaca’dan Eto Paylaşımı başlıklı makalemizde Eto, Instagram Ünlüler ve Işın Karaca hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Bergüzar Korel Son Terör Saldırıları İle İlgili Düşüncelerini Dile Getirdi