Yaptığı şarkılar ve albümleriyle beraber kısa sürede büyük üne kavuşan başarılı şarkıcı Emre Altuğ, en büyük acılardan birini yaşadı. Her fırsatta annesine sevgisini dile getiren ünlü şarkıcı ne yazık ki annesini kaybetti. Vefat haberini alır almaz büyük bir üzüntüye boğulan ünlü isim sevenlerine ise Instagram paylaşımıyla haberi verdi.

Instagram ünlüler
Emre Altuğ Instagram

Instagram üzerinden annesinin ölüm haberini veren ünlü isme en büyük destek ise eski eşi Çağla Şikel’den geldi. Başarılı sunucu eski kayınvalidesi için Instagram hesabından da duygusal bir mesaj yayınladı. Instagram hesabından yayınladığı mesajda “Nasıl da seviyorduk birbirimizi rabbim şahit! Seni tatlı, naif, süslü kadınım. Yavrularımın babaannesi, benim Gülçin’im… Gidişinle yüreğime bir düğüm daha attın.. Huzurla uyu meleğim. Seni cok özleyeceğiz…” ifadelerini kullanan ünlü isim tüm takipçilerini de duygulandırdı. Söz konusu paylaşımdan sonra ise cenaze hakkında detaylarda paylaşıldı. Verilen bilgilere göre cenaze törenin yarın yapılacağı ve cenazenin Çeşme Hacı Memiş Ağa Camisinden kaldırılacağı öğrenildi. Söz konusu paylaşımlardan sonra ise Emre Altuğ’a birçok baş sağlığı mesajları da gönderildi. Ölüm nedeni olarak ise her hangi bir bilgi vermeyen emre Altuğ’un büyük üzüntü yaşadığı paylaşımlarına da yansıdı.

Bir önceki yazımız olan Galatasaray’dan Burak Yılmaz’a Özel Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Burak Yılmaz Instagram, Galatasaray ve Galatasaray Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.