Rate this post

Her ne kadar son dönemde müzik alanında çok fazla yeni bir proje yapmamış olsa da bir dönemin müzik listelerinde her zaman ilk sıralarda yer alan ünlü şarkıcı Emre Aydın, son dönemde başka bir alana yönelmeye başladı. Daha önce çocukluk hayalim olarak adlandırdığı sinema alanına yönelen Emre Aydın ilk filmini de çekerek hayalini gerçekleştirdi. Birkaç ay önce “Cinni:Uyanış” adı verilen filmin çekimlerine başladıklarını dile getiren Emre Aydın sonunda çekimleri tamamladıklarını dile getiren bir haber verdi.

Instagram ünlüler
Emre Aydın Instagram

Instagram hesabı üzerinden filmin afişini paylaşan ünlü isim paylaşımında ayrıca filmin vizyon tarihinin de belli olduğunu belirtti. Vizyon tarihi için 27 Mayıs’ı gösteren Emre Aydın paylaşımına bu yönde “uyanış 27 Mayıs’ta sinemalarda” ifadelerini ekledi. Vizyon tarihi önümüzdeki ay olan Emre Aydın’ın ilk filmi ise şimdiden takipçilerinden büyük oranda beğeni topladı. Filmle ilgili ilk fragmanında yayınlanmasıyla beraber ünlü şarkıcının ilk filminin nasıl bir etki yaratacağı da merak konusu oldu. Zira son dönemde korku alanında birçok yeni yapımın ortaya çıktığı ve bir çoğunun eleştirmenler ve izleyicilerden geçer not alamadığı da biliniyor. Emre Aydın bu konuda ne kadar başarılı olacak bilinmez ama film hakkında yaptığı paylaşımlara ilginin oldukça fazla olduğunu belirtmek gerek.

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar Instagram Hesabı Üzerinden Jan Böhmermann Sert Çıktı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Jan Böhmermann ve Şahan Gökbakar hakkında bilgiler verilmektedir.