Bir süre önce milli yakımı artık bırakma kararı aldığını açıklayan Emre Belözoğlu saha içinde yaptığı hareketlerle tepki çekmeye başlamış ve taraftarların hedefi haline gelmişti. Daha önce ırkçılık yaptığı ve buna benzer birçok itici davranışlar sergilediği öne sürülen Emre Belözoğlu son günlerde Fenerbahçe’nin kötü gidişatından dolayı da tepki çekmişti. Kaleci Volkan ile beraber tepkilerin hedefi haline gelen yıldız futbolcuya her geçen gün tepki artış göstermeye başladı. Bu sabah yaşanan olay ise tüm bu tepkinin boyutunu ortaya koymuş oldu. Eksi Galatasaraylı futbolcu Orhan Ak ile gezmeye çıkan başarılı futbolcu feribota bindiği sırada saldırıya uğradı. Bir grup Beşiktaş taraftarı tarafından saldırıya uğrayan yıldız futbolcu karşılık verirken olayların büyümesinin ardından Orhan Ak’ın yanında taşıdığı ruhsatlı silahını çektiği iddia edildi.

Instagram ünlüler
Emre Belözoğlu Instagram

Söz konusu iddiaların ardından ise Orhan Ak hemen sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada “Bayağı kalabalık bir grup bize saldırdı. Bizde ortamı yumuşatmaya çalıştık. Şu anda herhangi bir sıkıntı yok. Benim yanımda taşıma ruhsatlı silahım var. Taraftarlara silah çekmedim” ifadelerini kullanan sporcuya destek mesajları da gecikmedi. Olayın duyulmasının ardından ise Fenerbahçe taraftarı Emre’ye destek olabilmek için sosyal medyadan sayfalar açmaya başladı. Emre’nin konu hakkında ne açıklama yapacağı ise merak konusu olmaya başladı. Bununla beraber Emre’nin de saldırı sonrasında katılacağı organizasyonları iptal ettiği öğrenildi.

Bir önceki yazımız olan Lindsay Lohan Kafaları Karıştırdı başlıklı makalemizde Instagram Ünlüler, Lindsay Lohan ve Lindsay Lohan Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.