Galatasaray’da kötü gidişat devam ediyor. Ligde uzun haftalardın galibiyet yüzü görmeyen sarı kırmızılılar tüm bu kötü gidişata rağmen kupa maçında Çaykur Rizespor’u 3 – 1 yenmeyi başardı. Maç sırasında ortaya koyduğu oyun ile beğeni toplayan Emre Çolak ise maçın ardından bir takım iddialarla karşı karşıya kaldı. Daha öncede benzeri bir sorun yaşayan genç futbolcunun bu kez pas vermediği yönünde olmuştu. Bencil oyun sergilediği yönünde ağır eleştiriler almaya başlayan Emre Çolak ise tüm bu eleştirilere Instagram hesabından yaptığı açıklamayla karşılık verdi.

Instagram futbolcular
Emre Çolak Instagram

Söz konusu açıklamasında ” Galatasaray formasını giydiğimde 11 yaşındaydım. Burada doğdum, burada büyüdüm. Ömrünün yarısından fazlasını Florya’da aldığı eğitimle geçiren biri olarak  Galatasaray terbiyesini en iyi bilenlerden biriyim. Takım arkadaşlarıma kasıtlı olarak pas atmadığımı iddia edenler önyargılarından arınıp, maçları daha dikkatle izlerlerse özet görüntülerde dahi bazı sonuçlara ulaşabilirler. Umarım iftira dolu yorumlarıyla bizi taraftarlarımızın önüne atarlarken de biraz daha sağlıklı düşünebilirler.” İfadelerine yer veren genç futbolcu takipçilerinden de destek aldı. Açıklamaya neden olan haberler için her hangi bir yorumda bulunmayan Emre Çolak’ın bundan sonra takınacağı tavırda merak konusu. Zira başarılı futbolcu daha önce de benzeri iddialar ile karşı karşıya kalmış ve bir süre taraftarla arası gergin devam etmişti. Bu kez Emre Çolak’a taraftarın destek verip vermeyeceği ise şimdilik merak konusu.

Bir önceki yazımız olan Zerrin Tekindor’a Hacker Şoku başlıklı makalemizde Zerrin Tekindor, Zerrin Tekindor hacklendi ve Zerrin Tekindor Instagram hakkında bilgiler verilmektedir.