Rate this post

Geçtiğimiz Çarşamba günü Galatasaray şampiyonlar ligi mücadelesinde B.Dortmund ile karşı karşıya gelmişti. Ev sahibi taraf olan Galatasaray ise hem etkisiz oyunu hem de maç sonrası yorumları ile taraftarları çılgına çevirmişti. Etkisiz oyunun karşılığı ise kalemizde 4 gol görerek ödemiştik. Tüm bunların dışında maçta yaşanan bir olay asıl taraftarları çıldırtan unsur oldu. Yapılan iddiaya göre bu durumun nedeni Emre Çolak.

Emre Çolak Instagram
Emre Çolak

Maç sırasında yedek kulübesinde otururken sürekli telefonu ile Instagram hesabına girdi iddia edilen Emre Çolak, taraftarlardan büyük tepki çekti. Instagram da bir kızı takip ettiği ve bunun için maç sırasında arkadaşları ter dökerken yedek kulübesinden Instagram hesabına girdiği belirtildi. Maç sırasında yaşanan bu olay sadece taraftarları değil, ağır bir yenilgi alan takım arkadaşlarını da sinirlendirdi. Edinilen bilgiye göre Galatasaraylı futbolcular olaya büyük tepki gösterdi. Emre Çolak ise henüz iddialara cevap vermedi. Taraftarlar ise şimdiden yıldız futbolcuya olumsuz mesajlarını iletmeye başladı. Durum hakkında her hangi bir açıklama yapılmazsa daha uzun süre tepkiler sürecek gibi.

Bir önceki yazımız olan IŞID Militanından Şaşırtan Instagram Paylaşımı başlıklı makalemizde Hamzat Lamro, Hamzat Lamro Instagram ve instagram kullanımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram Etiket Kullanımı İki Kat Artış Gösterdi