Geçtiğimiz haftalarda Uluslararası Seul Drama Ödüllerinin gecesi düzenlendi. 10. Kez düzenlenen ödül töreninde birçok ünlü isim boy göstermiş ve oyuncular değerlendirilmişti. Ödül töreninde ise yaşanan bazı olaylar sosyal medyayı sallamıştı. Özellikle ödül alan Engin Akyürek için Seren Serengil’in yaptığı yorum en çok konuşulan olay olmuştu. Söz konusu yorumu Seren Serengil Instagram hesabından yapmış ve ödül alırken Engin Akyürek’in fotoğrafını paylaşmıştı. Bu paylaşıma da “Neyse kızlar, gururumuz Engin Akyürek ödül aldı. Kendisini tebrik ediyoruz ve çok seviyoruz.” Notunu da ekleyen ünlü isim notunun sonuna da kalp işareti ekleyince kafaları karıştırmıştı.

Instgaram ünlüler
Engin Akyürek

Her fırsatta Engin Akyürek’e hayran olduğu söylenen ve Instagram paylaşımlarıyla da bunu kanıtlayan ünlü isim hakkında ilginç bir iddiada ortaya atıldı. İddialara göre Engin Akyürek’in hemen her gittiği mekana giden Seren Serengil, ünlü isme hayran olduğunu da dile getirdi. Her gittiği mekâna giderek ünlü oyuncuyla tanışmak isteyen Seren Serengil hakkında Engin Akyürek’in de “Bıktım nereye gitsem karşıma çıkıyor” ifadesini kullandığı ortaya çıktı. Söz konusu iddialar için henüz iki tarafta net bir şekilde açıklama yapmazken Seren Serengil’in kısa süre sonra neden böyle bir davranışın içerisine girdiği ise merak konusu oldu. Zira tüm bu iddiaların ardından Seren Serengil’in sosyal medya hesaplarına da mesajlar gönderilmeye başlandı.

Bir önceki yazımız olan Instagram Hesap Engellenmesine Dikkat başlıklı makalemizde Instagram engel sorunu, Instagram Hesap Engellenme ve Instagram sorunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Işıl Reçber’den Gol Sevinci Açıklaması