Rate this post

Yaşadığı olumsuz olaylardan sonra Galatasaray’da kadro dışı kalan Engin Baytar geçtiğimiz günlerde tartışma yaratan bir Instagram paylaşıma imza atmıştı. Yapılan paylaşımda Engin Baytar ve arkadaşının lüks bir arabanın içinde para saçtıkları görülüyordu. Büyük tartışma yaratan bu görüntülerin ardından Engin Baytar, katıldığı bir futbol programında açıklamalarda bulundu.

Instagram ünlü isimler
Engin Baytar Instagram

Yanlış anlaşıldığını dile getiren Engin Baytar sözlerine şu şekilde devam etti;  “Çok zevkli bir idman geçirdik, biz aramızda A2 Takım’daki çocuklar için bir araba sözü verdik, kendi aramızda böyle bir jest yapmak istedik. 5 arkadaşımız Ümraniye’den Florya’ya geliyor, bu durum onlar için zor bir durum. Sabahın 6’sında yola çıkıyorlar, uykusuz geliyorlar, ceplerinde para olmadığı zaman kahvaltı yapamıyorlar. Ben, Eboue, Sabri ve Yiğit aramızda para topladık ve sözümüzü yerine getirdik. Yiğit, para vermedi ve takıma bir kahvaltı sözü verdi. Florya’ya gittik, bütün takım oradaydı ve kahvaltı yaptık. Kahvaltıdan sonra bir eğlence merkezine gidelim dedik, A2’deki çocukları da oraya götürmek istedik. 20 kişi yola çıktık, yolda da A2 Takımı’nda bir arkadaştan bize atılan bir video vardı. Bizim saçtığımız o paralar da eğlence merkezinin giriş parasıydı.” Kendini ifade edemediği için yanlış anlaşıldığını söyleyen Engin Baytar asal düşünce yapısının da bu şekilde olmadığını dile getirdi.

 

Bir önceki yazımız olan Lauren Goodger Instagram İle Şöhreti Yakaladı başlıklı makalemizde Instagram paylaşımları, Instagram ünlü isimler ve Lauren Goodger hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Robin van Persie Instagram Videosuyla Sosyal Medyayı Salladı