Süper ligde amansız bir şampiyonluğun yarışı devam ederken bu hafta oynanan maçlarda yeniden lider değişti. Galatasaray’ın lider olarak girdiği haftada gelen Trabzonspor mağlubiyeti sonucunda maçını kazanan Fenerbahçe liderlik koltuğuna oturmuştu. Fenerbahçe’yi bir puan fark ile izleyen Beşiktaş ikinci olurken Galatasaray üçüncü sıraya kadar geriledi. Taraftarlar arasında bir nebze homurdanmalara neden olan maç sonrasında yapılan paylaşım ise taraftarları çılgına çevirdi. Söz konusu paylaşımı yapan kişi ise Galatasaray’ın yedek kalecisi Eray İşcan’ın sevgilisi oldu. Söz konusu Instagram paylaşımında sevgilisi ve arabası ile birlikte antrenman sahasına giren kaleci görüntülenirken genç sevgilinin bu paylaşımı yapmasının ardından taraftarın büyük tepkisi geldi.

Instagram futbolcular
Eray İşcan Instagram

Oldukça lük aracı ile antrenman sahasına giren ve yanında birde köpeği bulunan kaleciye Instagram üzerinden birçok eleştiri mesajı gönderilirken takımın kaybetmesine rağmen bu tarz bir paylaşımın yapılmasının eleştirilmesi gerektiği yorumları da gelmeye başladı. Tüm bunlarla beraber yedek kalecinin sevgilisi tarafından söz konusu paylaşımın kaldırılıp kaldırılmadığı da merak konusu olurken yönetimin bu konu hakkında karar alıp almayacağı da merak ediliyor. Kısa süre sonra açıklama yapması beklenen kalecinin şuan için durumdan pek de rahatsız olmadığı ortada. Gelen mesajlara cevap atılmaması bu durumu net bir şekilde gözler önüne seriyor.

Bir önceki yazımız olan Survıvor’ın Elenen İsmi Sosyal Medyayı Salladı başlıklı makalemizde Instagram gündem, Sosyal medya ve Survivor hakkında bilgiler verilmektedir.