Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki rekabet, çekişme sadece futbol sahalarında sınırlı kalmıyor. Bunun dışında diğer tüm spor branşlarında da iki takım arasında ciddi bir çekişme olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle erken basketbol takımlarında en az futbol takımlarında olduğu kadar rekabeti görebiliyoruz. Bu durum her zaman ki gibi taraftarlar arasında tartışmalar yaşanmasına da neden olmakta.  Geçtiğimiz günlerde erkek basketbol takımlarının final serisi karşılaşmasında karşı karşıya gelen Fenerbahçe ve Galatasaray arasında benzer bir gerilim daha yaşandı. Bu kez gerilim bir Fenerbahçeli taraftarın Galatasaray teknik direktöre Ergin Ataman’a gönderdiği mesajla başladı.

Instagram ünlüler
Ergin Ataman Instagram

Maç sonrasında Fenerbahçe’nin galip gelmesinin ardından Ergin Ataman’ın telefonuna bilinmeyen bir numaradan mesaj geldi. Maç için oldukça ağır ifadeler içeren mesajı gören Ergin Ataman ise hemen harekete geçti. Öncelikle Instagram hesabından söz konusu hakaret mesajını yayınlayan ünlü teknik adam ardından “Her kimsen telefonuma bu mesajı yollayan sen ve senin gibiler Türk sporundan temizlenecek! Numarayı derhal savcılığa iletiyorum!” ifadelerini kullanarak mesajı adli boyuta taşıdığını dile getirdi. Söz konusu mesajı kimin gönderdiği konusunda henüz inceleme sürerken Ergin Ataman’ın yaptığı bu Instagram paylaşımı sosyal medyada da gündem oldu. Özellikle Galatasaray taraftarı ünlü teknik adama destek mesajları gönderirken konunun nasıl sonuçlanacağı ve dava sürecinin nasıl biteceği de merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Serenay Sarıkaya’nın Paylaşımına Rekor Beğeni Geldi başlıklı makalemizde Instgaram ünlüler, Serenay sarıkaya ve Serenay Sarıkaya beğeni rekoru kırdı hakkında bilgiler verilmektedir.