BKM Mutfağın oyuncularından biri olan ünlü isim Eser Yenenler ilk olarak “Çok Güzel Hareketler Bunlar” adlı programda ortaya koyduğu performans ile adından söz ettirmeye başlamış ve ardı ardına gelen projelerle kısa süre içerisinde ünlü oyuncular arasında yer almayı başarmıştı. Bu andan itibaren birçok yeni projede yer alan ünlü isim son olarak Acun Ilıcalı’nın kanalına transfer olmuş ve yine BKM mutfak ekibinden arkadaşlarıyla yeni bir program sunmaya başlamıştı.

Instagram ünlüler
Eser Yenenler Instagram

Tüm bunlarla beraber kısa zamanda son dönemin en gözde ünlülerinden biri haline gelen Eser Yenenler’in kendisi kadar çok konuşulan bir diğer özelliği ise kiloları. Oyunculuk kariyerine başladığı andan itibaren kilolu olan ve kiloları üzerine sürekli şakalar yapan ünlü oyuncu zayıflamak için bir kez daha harekete geçti. Bir süre önce bıraktığı spora yeniden dönen başarılı oyuncu yaptığı spora ait ilk görüntüleri de Instagram hesabından paylaştı. Koşu bandı üzerinde çekilmiş fotoğrafını Instagram hesabına koyan Eser Yenenler paylaşımına ayrıca “Spor yaparken ben (keşke temsili olsaydı:)”ifadelerini de ekledi. Söz konusu paylaşım ise kıs bir zaman aralığında binlerce beğeni aldı. Takipçilerini bu paylaşımla kahkahaya boğan Eser Yenenler’in kilo verip veremeyeceği de sosyalmedyada konuşulan konularaarasına girmeyi başardı.

 

Bir önceki yazımız olan Kenan Sofuoğlu Instagram Paylaşımıyla İlginç Bir İddia Ortaya Attı başlıklı makalemizde Dünya Supersport, Instagram gündem ve Instagram Ünlüler hakkında bilgiler verilmektedir.