Bir dönemin en başarılı futbolculardan biri olarak gösterilen Eto, geçtiğimiz sezon Türkiye’ye transfer olmuş ve Antalyaspor’un kadrosunda yer almıştı. Ortaya koyduğu futbol ve attığı goller ile kısa süre içerisinde kendini göstermeye başlayan futbolcunun hakkında son dönemde ortaya atılan transfer iddiaları ise epey gündem olmuştu. Bununla beraber geçtiğimiz günlerde Antalyaspor başkanı tarafından da Eto hakkında yapılan açıklamalar gündem oldu. Söz konusu açıklamalardan sonra Eto ise konuya ilişkin bir Instagram paylaşımı yaparak kendi görüşünü ifade etti.

Eto-Instagram

Söz konusu paylaşımını tamamen Türkçe yapan ünlü futbolcu paylaşımında “Bu 18 yıl boyunca da işimi her zaman sonsuz şevk ve yürekle yaptım. Kazandığım bütün bu kupalar, ödüller, başarılar bundandır. Kazanmaya da devam edeceğim. Antalyaspor’un menfaatleri için asla kavga etmeyeceğim. Çünkü benim için önemli olan tek şey formasını taşıdığım Antalyaspor. Buradan kavga etmekten korktuğum algısı oluşmasın. ‘Bazıları’, ‘Bazılarını’ adımı kirletmek adına yazılar yazmak için satın almış olsalar da… Saygı! Birbirimize saygı duymalıyız. Saygı göstermeyen, saygı göremez.” İfadelerini kullandı. Ünlü futbolcunun bu paylaşımı hakkında ise henüz Antalyaspor yönetiminden bir açıklama gelmedi. Eto’nun paylaşımının nasıl karşılanacağı ise merak konusu oldu.

Bir önceki yazımız olan Şahan Gökbakar Instagram Paylaşımları İle Güldürdü başlıklı makalemizde Instagram haberleri, Şahan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Fatma tiplemesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Oku  Instagram’dan Etiket Kullanımında Yeni Karar