En son “Kocan Kadar Konuş” serisinin son filmi ile beyaz perde de boy gösteren ünlü oyuncu Ezgi Mola, filmden kısa bir süre sonra daha önce yapmadığı atılımları yapmaya başladı. Zira daha önce Instagram’da paylaştığı videolarda yaptığı taklitler ve canlandırmalarla beğeni toplayan ünlü isim Instagram videolarıyla ilgi çekmeye başlayınca bu alanda daha profesyonel bir çalışma yapmaya da karar vermişti. Bunun için kendi YouTube kanalını açan Ezgi Mola, ilk videosuyla da büyük oranda beğeni toplamıştı. Bu şekilde sosyal medya kullanımına oldukça önem veren ünlü oyuncu Instagram hesabından yaptığı son paylaşımla ise bir kez daha beğeni toplamayı başardı.

Instagram gündem
Ezgi Mola Instagram

Zira ünlü isim son paylaşımında aslında unutulmuş olan Ramazan geleneklerinden bir sahne paylaştı. Oturduğu bölgedeki komşularıyla beraber uzunca bir sofra kurarak iftar yapan ünlü oyuncunun Instagram hesabından bu anların fotoğrafını paylaşması da büyük oranda beğeni topladı. Söz konusu paylaşımına ayrıca “Bugün geleneksel iftar yemeğimizi mahallemizde komşularımızla yapıyoruz… Hepimizin dualarını Allah kabul etsin… Ülkece hakkımızda hayırlısı… Ve organizasyonu yapmamıza vesile olan canım bakkalım. @okanuzun1 Ve Zahit abi.. Teşekkürler …” ifadelerini ekleyen ünlü isim takipçilerinden de beğeni mesajları almayı da başardı.

 

Bir önceki yazımız olan Facebook Bağış Sistemi İle Gündemde başlıklı makalemizde Facebook, Facebook Bağış ve Facebook Bağış Sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.